МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ

Олійноекстракційний
завод

Соняшникова олія

вищого і першого сортів

Виробництво

Гранульованого
соняшникового шроту

Виробництво

паливних пелетів
з лушпиння соняшника

ОЛІЯ

Соняшникова олія - це один з найпоширеніших продуктів, який кожна господарка використовує в приготуванні їжі. Його застосовують для смаження, заправки салатів, консервації та випічки. І це не даремно, оскільки в соняшниковій олії містяться необхідні організму корисні речовини у великих кількостях: поліненасичені жирні кислоти, вітаміни А, Е, Д та амінокислоти.

Шрот

Соняшниковий шрот - це побічний продукт при виробництві соняшникової олії, отриманий після пресування та екстракції насіння соняшника. Соняшниковий шрот є незамінним в якості високопротеїнової добавки при виробництві комбікормів для великої рогатої худоби, свиней, птиці, оскільки містить не тільки натуральні білки, але й клітковину, вітаміни Е і В, калій, фосфор та інші мінеральні речовини.

ПЕЛЕТИ

Паливні пелети - це альтернативне біопаливо, яке отримується шляхом пресування подрібненого й висушеного лушпиння соняшника. Сипучість пелет дозволяє автоматизувати їх спалювання як в побутових, так і промислових котлах - пелети просто пересипаються в бункер, звідки за допомогою шнека подаються в топку. Таким чином котел зазвичай може працювати кілька діб без дозаправлення, поки не спорожніє бункер.

Медіа

ФОТО

ВІДЕО

СТАТТІ

Мелітопольський олійноекстакційний завод

 

 

Наша продукція

  • Нерафінована соняшникова олія

  • Нерафінована високоолеїнова соняшникова олія

  • Рафінована високоолеїнова соняшникова олія

  • Рафінована соняшникова олія

  • Паливні пелети

  • Гранульований соняшниковий шрот

Зв'язатися з нами